וילה-לאירועים-פרטיים-קטנים

איך ניתן להשתמש בוילות אירועים? יש לנו בעניין הזה כמה רעיונות והראשון הוא לאחד בחגיגה אחת כמה מטרות – מסיבת עובדים, פרזנטציה ויום הולדת. אם להיות יותר מדויקים, אזי אנו - חברה גדולה אשר לעיתים די קרובות העובדים שלה נפגשים לחגוג אירועים במקומות מקוריים. בפעם הזו אנו מתכננים לארגן מסיבה עבור עובדים אשר בה גם נחגוג את היום הולדת של מנהל בכיר שלנו ורצינו לערוך את הכל ברמה הכי גבוהה שיש. אנו העלנו בפני האדמיניסטרטורים את בקשתינו והצעתינו, ודרישה לכך שהמקום חייב להתאים לאירוע. זו היה אמורה להיות מסעדה, אך לא בסגנון קלאסי, אלא מסעדה המאורגנת בטעם טוב ומקורי אשר חלונות הפנורמה שלה יוצאים לנוף משגע ובית מלון מפואר עם VIP חדרים וגם שמסעדה עצמה תהיה בדרגה 10 מתוך 10 האפשריים. הנני יכול לומר שצפיותינו התגשמו במלואם ב- 300%.

השכרת וילה לאירוע פרטי קטן במחיר עד 1000שח

נבחרה וילה במרכז תל-אביב אשר לידו הייתה חנייה די גדולה, זה הקנה לנו את האפשרות לחנות לא רחוק ממקום האירוע ולאחר החגיגות להגיע הביתה בשלום, בלי שום בעיה, וללא צורך בהזמנת מונית. המנהלים חשבו על הכל בכדי שכל האורחים יקבלו הנאה מרובה ויכייפו כמו שצריך, הם שריינו את המקום ב-1000שח, הזמינו כמות נכונה של חדרים בבית מלון ואפילו חשבו על כך שחלק מהאורחים עלול להגיע ביחד עם בן או בת זוג. בעיקרון, מאוד מרשים כאשר החברה שאליה פונים לבקש שירות, מתייחסת ללקוחות ברצינות, מאוד דואגת ללקוחות שלה, לחברה כזו ישנו רצון עז לחזור כל פעם. אבל על זה נדבר יותר מאוחר.

 

בנוגע לוילה – היא הייתה בסגנון לופט עם ליווי מוזיקלי עם מנורות נוצצות מסתובבות, עם ציוד מוזיקה מעולה וגם הזמנו דיג'יי תל-אביבי מפורסם, אך לא הצלחתי לזכור את שמו.

באולם עבד ברמן ומנהל שלנו אפילו טעם את הקוקטיילים אשר לא היו בתפריט היינות. ברמן  באופן מהמם ערבב טקילה עם רום ומרכיבים אחרים. המנות ותוספות היו מאוד טעימות, פשוט ללק את האצבעות. דג מעולה החתוך דק-דק, יכול בקלות להתעלות בטעמו על דליקטס בשרי, הכל היה מוגש כל-כך יפה ומקצועי. לפי דעתי לשף שהכין עבורנו את יצירת המופת הקולינרית היו ידי זהב אשר חללו כזה יופי, שפשוט היה חבל לאכול את כל זה. וילה עם חצר לאירועים קטנים בתל אביב.

 

מצאה חן בעיני אורחים עוגת קרם מקורית אשר שמו לה מעל נרות בנגלים. העוגה נעשתה באופן מאוד קראטיבי: בשכבה הכי גבוהה של עוגת קרם, בטופ של העוגה שמו תמונה אכילה של המנהל בפרטי פרטים שלו שאפילו מנהל בעצמו נדהם, עמד עם פה פעור לרווחה.  לסיכום, וילה עבור אירועים בסגנון לופט – זה פשוט פיצוץ, כל האורחים נשארו מאוד מרוצים באופן מלא. ברצוני להמליץ את החברה זו לכולם ולכל אחד, היות וכאן לא מקפיצים את המחירים, יש להם מחיר מחירון נקי, המחירים הם אותם מחירים כמו שכתוב במחיר המחירון. החברה חילקו מתנות, כגון יין לחתן-השמחה או הגשה מדהימה של המנה העיקרית. טלפונים ליצירת קשר: 0544696973 

loftrating@gmail.com


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973