וילה לאירוע במרכז

ביקשו ממני למצוא וילות לאירועים הכי מרשימים, שיהיו יפים, מרווחים, ממוקמים במרכז הארץ לא רחוק מהעיר, ודבר הכי חשוב – לא יקר. ברור שהמקומות הכי טובים בדקה ה-90 כבר אי אפשר למצוא אבל ניתן להשיג בזול לפחות. בהתחלה, חשבתי לתומי שצירוף של כל הקריטריונים האלה ביחד הוא בלתי אפשרי, אך המשכתי לחפש ולא התייאשתי. נתקלתי בכמה בעלי צימרים אשר מציעים לופטים למסיבות ובעיקרון אני והחבר'ה נשארנו מרוצים. מסתבר, שכיום מקובל לערוך אירועים בסגנון חדיש הזה. לפני תחילת החיפושים שלי לא דמיינתי לעצמי מה זה בכלל לופט, אך הרעיון איתגר אותי, עניין. בעיקרון, הציעו לי לראות מס' מקומות בערים שונים – בקצוות שונים של תל-אביב, רחוק ממרכז העיר, רחוק מאנשים, רעש והמולה.

השכרת וילה לאירוע במרכז הארץ ב-1500 שקלים הכל כלול

לא נודע לנו לפני אבל עכשיו ברור שרעיון של השכרת וילה לאירוע במרכז זהו פתרון הכי זול (סביבות 1500 שח) ונוח מבחינת הסידור עצמו.  זה כנראה הדובדבן שבקצפת שהמנהלים כל-כך מעריכים, היות ולבלות במסעדות לא מעניין ואפילו הייתי אומרת שזה מסוכן, ובוודאי שיש גם מקומות שאנשים בגיל המופלג יכולים להזמין משטרה, בגלל הרעש. החלטתי לבחור במקום 1 אשר נמצא כמעט בגבולות העיר, בטבע וכמובן עם כל הנוחיות כגון: שירותים , חשמל, מים וכו'. המקום עצמו – הינו אנגר גדול לשעבר ,שבזמנים שעברו נהוג היה לאכסן שם כל-מיני דברים. אגב, לא שאלתי למה הוא שימש. כאשר באתי לראות את המקום – הוא היה ריק מאדם וריק מציוד. המקום נקי, מסודר, מעט משופץ, לא בולט מזוט, צבע וכו'. ישנה הרגשה שהמארגנים מאוד התאמצו להעניק למקום חיים חדשים ושכל האורחים ירגישו את עצמם בנוח.

 

אי אפשר היה לעלות על הדעת שהפכו את המקום לאירוע פרטי במחיר של 1500 שקלים כלול הכל. במקום הוצבו חלונות פנורמה, גזוזטרה פתוחה, בפנים יש שולחנות, כיסאות, רהיטים ודברי עיצוב אחרים אשר יאפשרו להעביר מסיבה בכל סדר גודל שהוא ובכל דרגת קושי. הרהיטים התאימו לאווירת הסביבה, הייתה התאמה בין סגנון, עיצוב ונוי. לדוגמא, במקום מפת שולחן לבנה, השתמשו באשליה של שעוונית נקייה, ערוכה היטב ממש כמו השולחנות. ברצוני לומר שהאדמיניסטרטורים חשבו על כל פרט ופרט וגם על ציוד מוזיקלי, כמו-כן איפה נכון יותר למקם מטבח ועמדת בר עם הברמן וכמובן דברים ייחודיים אחרים.

 

ברצוני להודות ולהגיד תודה רבה רבה על כל לרגשות שנשארו לי לאחר החוויה המדהימה של האירוע, הכל מצא חן בעיני: מתן שירותים, ברמנים וירטואוזיים, וכמובן המחירים. רקדנו עד אור הבוקר, המארגנים גם היו מוכנים לכך שהבילוי עלול להתארך, כאילו ידעו מראש שכך יקרה. ממליצה בחום על וילה לופט בתל אביב שמציעה חברה זו והנני יכולה להעניק ציון 10 מתוך 10 האפשריים בכל הפרמטרים.

 

וילה להשכרה לאירוע חברה קטן ולימי הולדת

 

 

0544696973

0544696901

loftrating@gmail.com


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973