וילה לבר מצווה

איזה יתרון יש לרשותם של וילות כדי לחגוג בר מצווה? אם רוצים להשיג ייחודיות של האירוע אז זאת הדרך לחגוג שמנ ה-13 של הילד. משתמשים במקום באופן סטנדרטי על-מנת להיפגש עם קרובים, לשוחח עם משפחה ולשמוח ביחד, אך מהו המקום הזה? לפי הסטטיסטיקה – זהו בית מרווח עם סלון ענק, חדרים, גג, בריכה, מנגל והרבה ציוד בחברה שלנו אנו אוהבים את זה. אנו פנינו לסוכנות שבה מתאימים מקומות לאירועים שונים, בין היתר גם מועדונים פרטיים לאירועים לא גדולים כמו שלנו. רצינו משהו הרבה יותר שמרני, מאופק ואלגנטי, אך ישנו מינוס במקומות האלה – שבצורה בלתי מורגשת הם נהפכים למסיבות ואפילו לברים ששותים בהם משקאות חריפים.

כמה עולה להשכיר וילה לבר מצווה

היום בגיל 13 הילד כבר איש בוגר לכן כדי לחגוג לו את יום הולדתו החשוב כדאי כמה עולה להשכיר וילה לבר מצווה ששם תוכלו לעשות מסיבה משמחת במחיר די זול בהשוואה לאולם אירועים או מועדון לנוער, בגלל הסיבות הנ"ל, לא יתאים לנו אולם סטנדרטי, כי אין ברצוננו לעלות על השולחנות ולרקוד וגם אני לא חושב שיהיה מקום פיזי לכך. חוץ מזה, הייתה לנו רשימת דרישות, כגון: שהמקום יהיה מרווח בנוסף לקבלת שירות ברמה, שיהיה לא רחוק מהמרכז, כדי שיהיה יותר נוח ומהיר להגיע מעבודה לאירוע, כמו-כן צריך שיהיה בית מלון וחנייה.

 

לשמחתנו, המארגנים מצאו לנו כזה אולם שעונה על כל דרישותינו, נדהמנו לגלות עד כמה המארגנים לוקחים אתנו, את הלקוחות שלהם ברצינות. הם התחשבו בכל בקשה שלנו ואנו התפלאנו מיכולת הביצוע של כל בקשה שהיא. נספר הכל לאט-לאט.  דבר ראשון, ניתן לציין שהמקום היה באמת כמה צעדים ממקום עבודתנו, אפילו לא עלה בדעתי שמעל האולמות ממוקם בית-מלון. המחיר הכל כלול היה על 2000 שח באותו רגע.

 

המארגנים חשבו ממש על כל פרט ופרט. הם אפילו חשבו על כך שזמן המסיבה עלול להתארך מעבר לזמן המתוכנן ושעקב כך נצטרך להאריך את זמן השכרת המקום ושיידרש בנוסף לכך לעוד כמויות של אוכל, שתייה, אלכוהול, תוכניות בידור ונרגילה. פעם טסתי לחופשה בטורקיה ושם טעמתי את טעמה של נרגילה אמיתית וחשבתי לתומי, שלצערי, זוהי הפעם האחרונה שאני טועמת נרגילה מקורית, אך לשמחתי הסתבר שטעיתי והאירוע-קונפרנציה עבר פשוט בגדול, הכל היה ממש, פצצה. אפילו לא חשבנו כמה בסוף יעלה הכל מרוב שהיה כיף.

 

היה איש מיומן שמתמחה בהכנת נרגילות ושירותיו היו כלולים במחיר האירוע, אני מעריכה מאוד שהמארגנים עזרו לנו להכין את הנרגילה ולא זרקו לנו בפרצוף ציוד שלא ידענו מה לעשות איתו. היה מגוון של טבק עם תוספות שונות טעימות ואפילו הכינו נרגילה 1 ללא ניקוטין, כי לא כל האורחים מעדיפים לעשן. מגיעה תודה ענקית מטעם הפרטנרים לעסקים אשר נוכחו בקונפרנציה, היות ולפני תוכנית הבידור סיפקו לנו:

  • מקומות ישיבה נוחים;
  • מתן שירותים ברמה הכי גבוהה שיש והמלצרים לא הפריעו לנו וכלל לא היו מורגשים;
  • מנות טעימות וקפה טבעי מיוחד במינו, תה עלים ירוק עם טעם ייחודי;
  • ציוד כגון מקרן, מסך מיוחד שעליו ניצפו התמונות;
  • השתרר שקט מושלם, היות ואנחנו שכרנו את המקום במלואו ולא היה תקריות יוצאות דופן.

איפה נשכור מקום לבת מצווה לבתי בפעם הבאה? כמובן שאני יכולה להגיד כבר מעכשיו שאנו מזמינים מקום לאירוע וכל העיצוב רק מחברה הזו, השאלה היחידה שנותרה בעינה – זה איפה ומתי לערוך את האירוע תוך כדי התאמת בקשות ויכולות, אך אני מתארת לעצמי שנישאר מרוצים מכל וילה שנבחר לנו מהבעלים. העיקר זה לחשוב על איזה רעיון ולהזמין מראש את הרחבות, היות ויש המון אנשים שעומדים בתור, כפי שהבנתי. וילה זולה בתל אביב עם חצר למסיבות בר מצווה

loftrating@gmail.com

 

0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973