וילה ליום הולדת

עד לפני לא הרבה זמן המקומות לימי הולדת היו בתי קפה פשוטים או סלון ביתי ולא יותר, אך עם הזמן תושבי העיר העלו את רמת הביקוש שלהם באופן רציני, רצו להוסיף לחגיגה משהו מיוחד ואפילו מטורף. איפה לחגוג יום הולדת ה-25 המתקרב? חשבתי על זה שנה שעברה, סמוך ליום נפלא שבו בני יצא לאוויר העולם. עכשיו השאלה שנשאלת היא - איך לממש את כל הרעיונות המסתובבים אצלי בראש? משעמם לחגוג יום הולדת בבית עם כל האורחים שהוזמנו, כי זה כל פעם אותה שיגרה, ללא כל חידוש וגם מסוכן – בחורים צעירים שתויים יכולים להתחיל להשתולל בבית. הציעו לי לפנות לחברת לופט תל-אביב אשר בה האדמיניסטרטורים יכולים להציע שלל אופציות מעניינות. יצירת קשר 0544696973

השכרת וילה ליום הולדת בתל אביב

תחילה ברצוני לציין שבמאגר של החברה יש באמת וילות למסיבות ימי הולדת הכי מגוונות אשר ניתן לבחור אותם בהתאם לקריטריונים שונים, לדוגמא: מחיר, יכולת להכיל מס' מסוים של אורחים, מרחק ממרכז או משולי העיר, עיצוב ולא רק. בני תכנן להזמין אליו קרוב ל-80 חברים ורצה שבין הנוכחים יהיו רק גברים, רציתי לעשות לו הפתעה ולתכנן הכל באופן יסודי מאחורי גבו. גיל עשרים וחמש - זה לא גיל עגול, אך עדיין עניין רציני. רציתי שגם האורחים שלו ישמחו. לאחר שהאדמיניסטרטורים הציעו לי לראות מקומות בשפע, בין היתר ראיתי ביחד איתם: מסעדות, פאבים, בתי קפה, קומפלקסים של בתי מלון, בחרתי במסעדה בתוך בית מלון ליד חוף הים.

 

המחירים, כמובן נושכים, אבל פעם בחיים מותר לפנק את עצמכם. המקום עצמו נראה די צנוע, לכן האדמיניסטרטורים לקחו על עצמם לעצב מחדש את המקום של המסעדה אשר בו תשרור אווירה נעימה, נינוחה, מעניינת. למען האמת, לפני זה אף פעם לא יצא לי לתכנן ערב רק לגברים ולכן סמכתי באופן מלא על המקצוענים שיעשו את כל העבודה על הצד הטוב ביותר. כאשר האירוע הגיע לקיצו והסתכלתי בתצלומים ובווידאו שסיפקו לי, הבנתי שבחרתי בול במה שהיה צריך לבחור. המסעדה שנבחרה כוללה מנות טעימות, מתן שירותים ברמה הכי גבוהה שיש, ברמן מקצועי עם מומחה מעולה להכנת בשר על האש. עבור האורחים הגישו סטייקים ושישליק ישר מהגחלים, שזה הרבה יותר טעים מבשר העשוי על הברביקיו.

 

המקום עצמו נהפף לא רק לרחבת ריקודים וחגיגות אלא גם למועדון לילי עם רקדניות, שאו עם המון קצף, עם נרגילה, עם דיג'יי, עם רכבות ארוכות של אלכוהול, המורכב מטקילה ורום. כמו-כן, גם היו מנורות נוצצות מסתובבות, בועות סבון, מכונות משחק, שישליק ועוד ים של הפתעות אחרות. בני נשאר מאוד מרוצה מהכל, במיוחד מצא חן בעיניו שלאחר האירוע המשגע לא היה צורך להתפזר לבתים ולנסוע לאורך כל העיר הביתה אלא פשוט ללכת לחדרים בבית מלון שהוזמנו מראש.

 

היה מאוד נוח, כמו-כן הייתה גם הנחה עבור חדרי המלון, היות וכבר היו כאורחים של מסעדת המלון. חשבתי שלבני ולחבריו לא יעלה על הדעת להזמין צלם או מפיק ווידאו ולכן דאגתי לכך מראש ואמרתי לאדמיניסטרטורים. האורחים שנוכחו באירוע החגיגי, ביום הולדת, ביקשו  אח"כ ממני את מס' הטל' של חברת לופט תל-אביב אשר דרכה ניתן לארגן כאלה מקומות מרשימים לבילוי, לימי הולדת, היות שהכל אבל ממש הכל מצא חן בעיני כולם.

 

וילה עם חצר ליום הולדת בתל אביב. תתקשרו עכשיו:

loftrating@gmail.com

 

0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973