וילה למסיבת סיום

אם ברצונכם למצוא מקום מצוין למסיבת סיום קורס, אזי תשתמשו ברעיון שלנו. אני והחברות שלי מאוד אוהבות לבלות באווירה רועשת ועליזה באירועים בלתי נשכחים, לכם אנו כל הזמן נמצאות בחיפוש מתמיד אחר רחבות מעניינות ואחר חברות היכולות להציע את שירותיהן בעניין זה. בפעם הזאת החלטנו לחגוג את סוף שנה של הכיתה ולפיכך הזמנו כמעט 100 איש. אתם מתארים לעצמכם כמה זה אנשים? דבר ראשון – צריך לחשוב היכן למקם כ"כ הרבה אנשים, במה לאכיל אותם ובכלל מהו התקציב שנצטרך להקציב למטרת אירגון של אירוע כזה?! הרעיון הינו אחלה, אך אפילו לא היה לי צל של מושג איך להוציא את כל זה לפועל.

 השכרת וילה למסיבת סיום בתל אביב

הציעו לנו להשכיר וילה לופט בתל-אביב ושם גלינו שהבעלים לוקחים מאוד ברצינות את העבודה ואת הלקוחות. לא יכולתי לדמיין בחלומות הכי וורודים שלי שאני אפגוש בחיים אדם שמבין את כל השטויות, המסתובבות אצלי בראש ועוד יצליח לממש אותם במציאות. בקיצור, רצינו מסיבה בסגנון תאילנדי, שיהיה: הרבה קצף, קוקטיילים, עצי דקל מלאכותיים, מוזיקה סוף הדרך ואם אפשר אז שיהיו גם גברים רקדנים בעלי חזות אירופאית. כל אחת מהן הייתה יוצאת מהכלל, ממש פצצה. הנני יכולה להגיד מה רצינו – שהרחבה תוכל להכיל, כמות רבה של אורחים בו-זמנית בגילאים שונים, זכר ונקבה עם תוכנית בידור מגוונת. בנוסף לזה, מתוכנן לערוך בילוי במקום פתוח, אך עם כל הנוחיות: לנוח - לישון, לאכול בעת הצורך מס' ארוחות, לכייף - לעשות הרבה רעש, לרקוד, לשיר ולעשות כל מה שבא לך.

 

ראינו גם בבניין של אנגר לשעבר מחוץ לעיר אשר היה משופץ ומעוצב באופן מודרני ודבר הכי חשוב הוא – כעת שם מאוד מרגיש בנוח. לגבי תוכנית הבידור, סיפקו לנו ציוד מוזיקלי מעולה, טכניקה ליצור גלי קצף אמיתיים וכל זה בליווי תאורה צבעונית מקורית. ליד האנגר הוצב מטבח נייד, במטבח זה הכינו מנות קטנות מדג ובשר, קינוחים, סנדוויצ'ים עם ביצי דג מעופף, רולים, סושי וכו'. ליד הייתה ממוקמת עמדת בר ושם טעמנו מהקוקטיילים הנהדרים אשר עליהם לא שמענו בחיים. אולם זה מגה מגניב, היות ובתוך האנגר היו מושבים נוחים, כגון פופים – כורסאות נוחות בצורת שקים, כמו-כן היו המון בלונים, כל הזמן התעופפו ברחבה ניצוצות, הייתה כזו הרגשה כאילו סובבים אותנו רמקולים מכל העבר, שמחה, אושר.

 

באמצע הרחבה עמדו 3 עמודי ריקוד עם חתיכים מרקדים. הבחורים האלה, שאזכור אותם לפרק זמן ארוך הלהיבו את כל קהל הנוכחים, כולל את הגברים. אם אני אי פעם ארצה לחגוג מסיבת רווקות בצורה הכי כיפית, אזי אפנה שוב פעם לחברה הזו, כי האדמיניסטרטורים של החברה יכולים להדהים והם אכן ידהימו. תיקחו מאתנו דוגמא ותבלו ותעשו חיים ככל העולה לרוחכם, העיקר שתהיו מרוצים ומאושרים. וילה עם חצר ובריכה למסיבת סיום בתל אביב. צלצל עכשיו:

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973