וילה למסיבת רווקות

איזה מהמם פה אני חייבת לפרגן לבעלים המהממים של וילה עם גג בתל אביב, מקום מזה שווה, אני פה עם חברות שלי חוגגות מסיבת רווקות, וממש כיף פה, הבנים נפלו על לופט מזה מעפן הזמנו אותם להצטרף אלינו, נחגוג יחד מסיבת רווקים רווקות משותפת, הם בדרך. אני מזה מתרגשת, הבעלים זרמו לא התנגדו, יש לנו פה מרפסת יותר גדולה מהוילה, עם בריכת ספא ענקית ממש כייפית .תכף יגיעו הזמרים שלנו נעשה קריוקי, איזה כיף חבלז. הכלה שחוגגת מסיבת רווקות הייתה בבלבלות, מה קורה במסיבת רווקים של הבנים, היא לא יודעת שהם בדרך איזה הפתעה מגניבה תהיה לה, מחכה לנו לילה מהסרטים.

מחירי וילה למסיבת רווקות בתל אביב היום

רגע. חברות שלי רוצות להשתתף במשוב קליל: איפה להשכיר וילה למסיבת רווקות בתל אביב להיום בדקה ה-90? לי קוראים אורלי, וחברה שלי מירית רוצה להוסיף שהמקום מעלף! בחיים שלה לא נהנתה ככה, ועשינו מלא מסיבות רווקות, אני עצמי נשואה פעמיים, חברה שלי מירית שבוע הבא אנחנו חוגגות לה מסיבת גירושין, ודורית כפרה עליה ב"ע תיתחתן השנה. נעשה לה מסיבת בריכה פה בוילה בתל אביב, יאללה בואו נעשה לה שידוך, למה אין מישהו על הפרק מסכנה. טוב לא משנה נדפקתי, למה מזה כיף פה בעל הוילה ואישתו מזה חמודים. דאגו לנו שיהיה שמח ... פרטים נוספים בהמשך. רגע הנה הם באים, מסיבת רווקים הולכת להרים הילוך כפרה עליהם, איזה חשפניות. ואיזה לופט בתחנה המרכזית חחח. מי סוגר מקומות כאלה?

 

וילה תל אביב הכי טובה בעיר, וואללה שיחקו אותה בחיים לא נהנתי ככה. אני שיכורה פיצוצים, תכף יגיע אליאב כפרה עליו יעשה לי מסאג בחדר עכשיו. וואי וואי הלך עליו, איזה חדר יש פה אמאלה,
חדרים דיסקרטים, ואיזה חדרים מפנקים, אם שרה וביבי נתניהו ירצו להתפנק המלצה שלי שיבואו לפה, החדר האדום של מר גריי מ 50 גוונים של אפור פראייר לעומת מה שיש פה, איזה מעלף. טוב חברים אני הולכת להתפנק בבריכה, להרוג את כולם עם הזיופים שלי בקריוקי, לסנגר את אליאב לעשות לי מסאג בחדר של מר גריי, למצוא שידוך לדורית במסיבת רווקים, לבדוק עוד קצת את הקייטרינג. יום ראשון דיאטה! ולבטל את החשפן חחח כי אנחנו בחורות טובות! שומרות נגיעה, מה פתאום חשפן שלא יהיה עוד גירושין על הפרק חחח אז כל טוב חברים שמחתי לשתף, אני ממליצה, באלוהים שווה פה אש.

פנה אלינו היום:

 

loftrating@gmail.com

0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973