וילה לחתונה

לפי דעתי, יום הנישואין צריך להיחרט בזיכרון לתמיד, כאירוע רומנטי וכמובן לחגוג ביד רחבה. דווקא בגלל זה היה ברצוננו להשכיר וילה לחתונה. אני כמובן מבינה, שמהצד זה יכול להיראות טיפה מוזר – לחגוג כזה יום חשוב בחיים ברחבה ענקית ולא שגרתית, אך רק תחשיבו לרגע – איזה כיף זה! לי אישית, לא מוצא חן העיצוב הסטנדרטי והמיושן של יום האירוע, העיצוב האוורירי הקלאסי, אפילו אחר-כך אין את רצון להסתכל על התמונות מיום החתונה עם עיצוב שכזה. לי ולבעלי יותר מוצאים חן מקומות בסטייל של לופט. הם כאלו חופשיים, דמיוניים, גדולים וקצת גסים. 

השכרת וילה לחתונה - יתרון גדול על אולם אירועים רגיל

וילה ייחודיות לחתונה – בניין מבודד ומשופץ איפה שבעבר בנו מכוניות, מכרו מצרכים, לא יודעת, פירקו מטוסים ותכנונו טרקטורים. למה צריך לבחור דווקא במקומות לא שגרתיים? כיום, לערוך את טקס החופה במקומות לא מקובלים, לחגוג ביד רחבה, והכי חשוב – זו הזדמנות נפלאה לחסוך - תפס תאוצה. רוצה להגיד שמאוד מצא חן בעיני הצעתם של המארגנים בנוגע לתכנון מסיבה והענקתי על כך ציון 25 פלוס, ולא יכולנו לחכות עד לאותו רגע שבו נראה את כל זה במציאות. עיצוב מקורי יכול להיות לא יקר ועם טעם טוב, והכי חשוב – לדעת מראש כמה יהיו מוזמנים – כי למשל, עבור 10 אורחים לא יתאים שטח בסדר גודל של משטח לנחיתת מסוקים.

 

לסיכום, במקום לקחת אולם אירועים רגיל אנחנו השכרנו וילה לחתונה והיינו מאד מרוצים, הכל נערך ברמה הכי גבוה שיש. במיוחד מצאו חן בעיני מיני-קוקטיילים מקוריים, תוספות בצורת לבבות ובלונים מצחיקים עם סרטים. צפיותינו התגשמו ב- 400% בכל, ואפילו בדברים שבכלל לא ביקשנו. בעלי עשה לי הפתעה ומבלי שאני אדע, הזמין הופעת זיקוקי-דינור וזה היה פיצוץ, הבומבה של אירוע. הכי חשוב כדי שהאירוע יעבור בהצלחה, צריך לעשות הכל לפי מה שתוכנן מראש בסדר הנכון, צעד אחר צעד, להגדיל ראש שכל דבר ודבר יהיה מוכן ותמיד להסתכל כמה צעדים קדימה.

 

האדמיניסטרטורים מארגנים רחבות ייחודיות לחתונות, כך שהן יהיו עוד יותר מעניינות עם הרבה סגנון וביד רחבה, ממה שאתם יכולים לעלות על הדעת. עוד דבר, לא היה לנו צורך לחפש לא עוד עובדים שישרתו את האורחים, וגם לא עוד מקומות חנייה ואפילו לא עוד שולחנות עם כיסאות. אתם תיזכרו את יום החתונה שלכם לכל החיים, ואתם תרצו לחזור לכאן מידי שנה, על-מנת לחגוג את יום-השנה של נישואין שלכם, של התאריך הכי חשוב. אגב, במהלך הבילוי, פתאום תקף אותנו רצון עז לעשן נרגילה ולהאריך את זמן השהייה, הבילוי, אך לא היה צורך לשלם תוספת תשלום לא בעד זה ולא בעד זה. וילה עם חצר לחתונה קטנה

loftrating@gmail.com

 

0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973