צימרים לזוגות במרכז

צימרים לזוגות במרכז תל אביב ומפנקים לפי שעה. נגיעה מפלורנטין ישנו מקום לזוגות אוהבים, שובבים שאוהבים את עצמם ואת החיים, חדרים נקיים נעימים בוילה דיסקטית במרכז תל אביב, לא צריך לנסוע רחוק בשביל להתנתק מהשיגרה, הוילה מציעה מגוון שירותים לזוגות אוהבים, והמחירים נוחים. האירוח מפנק ואינטימי, חניה בשפע, ודיסקרטיות על אוירה לבחירה שמעתם? אספר לכם שערב רומנטי אצלנו זה בשגרה, אבל ערב באוירה לבחירה זו כבר חוויה ורומנטי פי כמה וכמה.

בשביל מה להשכיר צימר לכמה שעות - זוגות מדווחים

אוסנת ורוני מספרים: רק רציתי להשכיר צימר לזוגות עם בריכת ג'קוזי מחוממת דווקא במרכז תל אביב, כל זה כדי להפתיע אותה ליום הולדת 40. לחוויה כזאת לא ציפינו, לא ידענו שיש דברים כאלה, חשבנו שרק בסרטים, וממש פה בתל אביב, היה ממש כייף, נבוא שוב בהחלט. אינה ובוריס: אנחנו הולכים לסאונות לצפון הרבה מבלים, אבל באמת הופתענו, כאלה דברים מיוחדים ממש הרגשתי רומנטיקה, שממש לא בא לי היה ללכת הביתה בכלל, גם רמה של ניקיון מאוד גבוהה. זוגות מספרים: דניאל ואור: אנחנו כבר ראינו הכל, עשינו הכל, היינו במקומות כאלה בברלין, באמסטרדם, אבל בארץ עוד לא נתקלנו, חדרים דיסקרטים רומנטים בתל אביב ועוד עם גינה לנשום אויר, והכי מפתיע חניה בכניסה, ככה שהחוויה הייתה רצופה בהפתעות וכשנכנסנו לסוויטה. האמת לא ראינו לא בברלין ולא באמסטוש כאלו חדרים סקסיים, ממש נהננו מומלץ מאוד.

שמחה וישראל: סחבתי את בעלי ישראל אחרי שמעתי על הוילה עם אוירה לפי בחירה מחברה קרובה, היא מתה על הסרט 50 גוונים רצתה לפנטז שבעלה מר גריי התלהבה סיפרה לי אמרה שאני חייבת ללכת, הלכתי גם, אני ביקשתי 30 גוונים כי אני צנועה, ובעלי ישראל לא בקטעים האלה, אבל ישראל שלי זרם. כמו שלא זרם כבר 15 שנה אמרתי לו מהיום חייבים פעם בשבועיים לפחות. דורית ויאן: יאן מתהלל שחווה הכל עשה הכל ואי אפשר להפתיע אותו. הפתעתי אותו וגם את עצמי, האווירה הייתה מחשמלת, המקום מדליק בטרוף, הרגשתי רומנטיקה וסקסיות ברמה מאוד גבוהה אז אם גם לכם נמאס מכל המקומות הבנאליים ורוצים כמה שעות של ניתוק ורומנטיקה, בואו להתנסות בחדרים לפי שעה עם אוירה לבחירה דיסקרטיות והנאה מובטחת.

 

להזמנת צימר תתקשרו 0544696973 או תכתבו לוואטסאפ.


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973