מקום להשכרה ליום הולדת

בכדי לבחור את המקום הטוב ביותר בו כדאי לחגוג יום הולדת צריך לרדת לפרטי פרטים ולבדוק את הדילים שמציעים לכם, מה הם בדיוק כוללים. ישנן מגוון מסיבות מסוגים שונים. לדוגמא, צריך לארגן דחוף מסיבה לחברה. בזמן האחרון ישנו קושי רב לקבץ את כל החברים למקום אחד, מכיוון אנשים גרים בקצוות שונים של הארץ ואף אחד מהם לא רוצה לעמוד בפקקי תנועה ענקיים לכן גם אין להם חשק להגיע אלינו. ביקשנו פתרון מקורי עבור האירוע כגון, מקומות מיוחדים או יותר נכון לומר – וילות ולופטים, כפי שמקובל להגיד בקרב הנוער. מסתבר שזה מאוד משתלם. לאחרונה, היינו צריכים מקום אשר בו אף אחד לא יפריע באמצע הארוע וגם שיהיה נוח, נעים, פרטי ומפנק.

השכרת מקום ליום הולדת בתל אביב

מאוד רצינו שבאירוע זה יהיה גם חלק חגיגי לכן בחרנו להשכיר מקום ליום הולדת בתל אביב. רצינו להשתחרר, לשתות, לאכול סטייקים של בשר בקר משובח, פילה של דג סולומון ברוטב של יין וכו'. וכמובן הייתה חייבת להיות תוכנית בידור, רקדניות, נרגילה, ריקודים עד אור הבוקר. רצוי לציין שרוב רובו של הקולקטיב מורכב מגברים. מי עזר לנו למצוא כזה מרחב והציע עזרה בעיצוב המקום? כמובן שחברת לופט תל-אביב. האדמיניסטרטורים הראו לנו כמה מקומות שונים לימי הולדת, החל מחדרי קריוקי פשוטים ועד אולמות לאירועים מיוחדים, בקומפלקסים של בתי-מלון. בחרנו באולמי ישיבות מיוחדים במינם. שם הייתה אווירה משוחררת, האולם עצמו תוכנן במקצועיות ומסודר ברהיטים הנדרשים, כמו-כן סיפקו לנו מקרן והציוד הנלווה אליו.

 

חוץ מזה, האדמיניסטרטורים לקחו על עצמם את כל העבודה. למען האמת, אני הייתי מאוד מופתע לטובה, היות וחברות שלי העובדות בתחום זה, פשוט מראות מקום אחד, שלפי דעתם מתאים ללקוח, לוקחים ממנו שסכום כסף מטורף עבור ההשכרה ובד"כ בזה תמה עבודתם. האדמיניסטרטורים של חברת לופט תל-אביב הינם מאוד אדיבים, אחראיים, ישרים ואפילו נוכחו במשך כל האירוע על-מנת לוודא שהכל יתקתק כמו שעון שוויצרי, שהכל יתנהל על הצד הטוב ביותר ולא לפספס אף פרט.

 

האדמיניסטרטורים לקחו בחשבון את כל בקשותינו ואפילו את הפרט המאוד חשוב הזה: למנהלינו ישנה אלרגיה לפלפל חריף. היות וההזמנה שלנו הייתה גדולה, הזמנו ליומיים, אזי הציעו שנקבל הנחה על מתן שירתים ועל הצימרים אשר בהם התארחו הקולגות שלנו. לסיכום, מצא חן בעינינו הכל: מתן שירותים ברמה הכי גבוהה שיש, מנות אשר האדמיניסטרטורים בחרו מהתפריט עבורינו, חדרים וצמרים נוחים ונעימים, מחירים ודבר הכי חשוב הוא שאף אדם לא הפריע לנו – לא במהלך הישיבה וגם לא בעת הרגע המכריע -  חתימת החוזה. הנני ממליץ בחום על לופט תל-אביב, היות והחברה פשוט סוף הדרך, סופר.

 

מקום להשכרה לימי הולדת של ילדים ומבוגרים. צלצל עכשיו - 0544696901 או 0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973