מקום להשכרה לבר מצווה

מקום להשכרה לבר מצווה בתל אביב

אילו סוגי מקומות עבור פרזנטציה יתאימו הכי הרבה? ייחודיות הבחירה. למה דווקא לופט תל-אביב? איך להכין מקום לבר מצווה? על-מנת שתצוגת מוצר כל שהוא, פרוייקט, קולקציית בגדים אופנתיים, בלטות או טפטים תעבור בהצלחה, אזי צריך הכנה טובה מראש. לפעמים אין ביכולתכם לארגן בעצמכם אירוע גדול, היות וצריך לקחת בחשבון המון פרטים, לדאוג לשכור את שירותי מלצרים, להזמין מוצרי מזון, בגדול לארגן אולם ולא רק.   

חברתינו מעדיפה לפנות לחברת לופט תל-אביב, היכן שעובדים מנג'רים מקצועיים אשר יכולים להקשיב, לשמוע, להבין ולעזור עם הבחירה ללקוחות שלהם, כמו-כן לתת עצה ולפעמים לייעץ רעיונות לא רעים בכלל.

 

מקומות לבר מצווה צריכים להיות מרווחים במיוחד בשביל הפרזנטציה שלנו. תכננו תערוכת ציורים מקוריים של רפרודוקציה של ציירים מפורסמים אשר עד היום הזה עברו בין כל מיני ידיים וכעת נאספו לקולקציה אחת.

כמובן היה צריך מרחב אשר בו ישמרו על מיקרו-אקלים אופטימלי, שיש מערכת אזעקה, שניתן לחבר מכשירי תאורה, וגם צריך שישאר מקום לשולחנות שוודיים, לספות מעור, עמדת בר ומקום לנוע, להתהלך.

אנו לא צרכים, לא הוטלים, לא צימרים, הדבר הכי חשוב - היה העיצוב של המקומות שמסביב וגם שניתן להגיע למקום האירוע במהירות ובקלות.

 

כמובן שאם מגיעים לאירוע במכונית, אזי צריך אזור חניה. היכן מצאו עבורינו מקום זה? אפילו לא היה יכול לעלות בדעתי שימצאו כזו אופציה אשר תענה על כל הדרישות ואף יותר מכך. אדמיניסטרטורים מחברת לופט תל-אביב בתחילה במשך זמן ממושך רשמו את כל הבקשות שהוצגו בפניהם, כולל מה יהיה המותג של בקבוק שמפניה אשר צריך להיות מוגש בפרזנטציה. לאחר מכן, כעבור יום 1 הראו לנו מס' אופציות של רחבות עם תוכנית עיצוב, דקור, נוי ודברים אנלוגיים אחרים.

 

הבחירה נפלה על מקום שהוא מסעדה אשר בו לעיתים קרובות ערכו אירועים דומים. כאן ישנו שטח גדול, יש חניה, כל הנוחות הנחוצה לשהייה במקום, ודבר הכי חשוב – מאוד מצא חן בעיני תגובות הכתובות על האוכל ומתן שירותים במסעדה. תכננו שבמשך יום אחד נראה לאורחים ציורים ונספר בפרטי פרטים את ההיסטוריה של כל הרפרודוקציה. לאורחים יוגשו מנות מופלאות של פירות ים, מנות גורמה בשריות וקומפוננטים אחרים.

 

תודה רבה רבה לאדמיניסטרטורים, היות והמקומות פשוט הדהימו. הציורים שהם יצירות אומנות בהתגלמותן התאימו באופן מושלם. כמו-כן, האדמיניסטרטורים עזרו לנו להציב מקרן וציוד להצגת וידאו וסליידים עם כתוביות מסך שבהם מתארים את ההיסטוריה של הציורים. האדמיניסטרטורים נוכחו באירוע על-מנת לוודא שהכול מתקתק כמו שעון שוויצרי, שהכול כמו שצריך להיות. הכל מאוד מצא חן בעינינו, תודה על העצות הנהדרות, ההנהלה של חברתינו נשארה מאוד מרוצה מהאירוע. אנו נפנה עוד ועוד ומאוד מקווים שלא נתאכזב.


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973