מקום להשכרה למפגשים

מקום להשכרה למפגשים במרכז

מה זה רחבות עבור וובינר ואיך הן צריכות להיות? אילו אופציות מבוקשות? איך מאורגנים האירועים ואיך לבחור רחבה מתאימה? מכנים אותן גם בתור פלטפורמות או חדרי וובינר. מסתבר, שבדר"כ באמת ישנו שם רק אדם אחד – המרצה – הוא גם היוזם והמארגן של האירוע וכל הקהל המתעניין בהרצאה מתחבר אל המרצה און-ליין, דרך האינטרנט. למרצה און-ליין יכולים להגיע גם אורחים – מומחים קומפטנטיים ובני-שיח אחרים, זה תלוי בסוג הפורמט ונושא הוובינר.

הרחבות עבור וובינר הינן מבוקשות גם עבור קבוצות אנשים בודדים וגם עבור אירועים סידרתיים. חוץ מחיבור יציב לאינטרנט עבור מחשבים דלא ניידים, הרבה מאוד משתמשים מעדיפים לגלוש באינטרנט דרך טלפונים ניידים, מחפשים העתקים, הקלטות, משוחחים בצורה אקטיבית בצ'אט ודרך כל מיני צורות של יצירת קשר. מה שקשור לחיבור בטוח לאינטרנט זה יותר תלוי בשירותיו של הספק. השירות עצמו ניתן בחינם, אך היות וצריך לשמור על מעגל של משתתפים וקצב התקדמות, אזי מאוד תתאים לכך פלטפורמה עובדת יציבה.

H1: מה צריך להיות ברחבות עבור וובינר?

בנוגע לצ'אט, חיבור מטלפונים ניידים ופונקציה הקלטה, כבר אמרנו לפני. בעניין הרחבות עבור וובינר, באופן סידרתי אמורה להיות תמיד גישה לספריה של הקונטנט – זה מאוד נוח, במיוחד אם מורידים את הקבצים מראש ומשתמשים בהם במהלך האירוע, מעלים את ההקלטה המלאה לפני השידור השני.

 

במקרה אם בוובינר אין רק מרצה אחד, אזי צריך להעביר את זכויות השידור או ישרות לשריין פלטפורמה לכמה מרצים. האפשרות הראשונה הינה יותר מסובכת, מהאפשרות השנייה, בקורדינציה של הפעולות, לכן מקובל מלהתחילה לבחור רחבה בהתאם למס' המרצים. אגב, קצת מילים על קשר בטוח: מנסיון, לא כל  הנרשמים באמת משתתפים בוובינרים. בממוצע לאירוע המוענק חינם נכנסים עד 40% ואילו לאירוע בתשלום – יותר משתתפים. רוב הרחבות האפשריים מחושבים בהתאמה לכמות מסוימת של מתחברים: ככל שיכולת הקיבול גבוהה יותר – כך גם מחיר הפלטפורמה יהיה גבוה יותר בתאמה. 

 

ישנה חשיבות השיח של המרצה עם קהל המשתתפים. המרצה חייב במהלך השידור להתעניין אצל המשתתפים האם מעניינת אותם ההרצאה, לענות על השאלות, להגיב על הביקורת והתנגדויות. בדר"כ חלק מהנרשמים, כאלה שלא הופיעו לוובינר צופים בהקלטה של השידור. אנו מדברים על סדר גודל של בערך 20% של הגולשים, ואם וכאשר הנושא הינו אקטואלי, אשר מדבר אל קהל הרחב – אזי אף יותר. לרחבות חינמיות עבור וובינר לעיתים קרובות ישנה הגבלה לכמות המשתתפים האפשריים והתחברות נורא מסובכת, ואילו אצל הרחבות בתשלום מחיר המחירון קשור בקשר הדוק לזמן השימוש ולכמות הגולשים.

 

ניתן לאמוד את הנוחות בפרקטיקה – למשל, לבחון את הפלטפורמה בוובינר זר בתור גולש מן המניין. לבדוק את שפות האינטרפייס, זמן האזור במדינה, יכולת הצבת תוכנות נוספות, איכות קול, ווידאו, נוחיות של ההרשמה ועוד המון ניואנסים אחרים. ספקים רבים מציעים גירסות-דמו, גישה ניסיונית בחינם, העתקה אוטומטית של השידור, עד 10 מרצים וכמות בלתי מוגבלת של משתמשים.     

מקום להרצאה
הסכםTitle: הסכם.Description: איפה לחתום על הסכם? יתרונותיה של חברת לופט תל-אביב. ייחודיות חתימת ההסכם באווירה לא רשמית.איפה ניתן לחתום על ההסכם עם שות...
  
מקום להופעות
לופט עבור תצוגת אופנהTitle: לופט עבור תצוגת אופנה.Description: אם אתם מחפשים מקום עבור עריכת תצוגת אופנה או fashion אירוע, אזי אנו ממליצים לכם בחום לה...
  

לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973