לופט לבר מצווה

כדי לחסוך את זמנך ו מהר לבחור מקום להשכרה לבר מצווה אני יכולה להציעה לופט למסיבות. יכול להיווצר מצב שבו אין למארגנים את החלל המתאים בכדי לעלות איזשהו-משהו, לפיכך משריינים לופטים לערב, לילה או לכמה שעות. ישנה הרשמה של כמה ימים מראש בעבור רחבות מבוקשות. בחירה נכונה של המקום מקלה באופן משמעותי ומוזילה את כל המהלכים של הכנות, תוך כדי הפיכת כל אירוע לחגיגה קטנה, נעימה ויפה של הנשמה. צריך לציין, שבמהלך השנים האחרונות ישנה עליה בכמות רחבות כאלו – מכל מיני קטגוריות – וזה נהדר, היות ולרשותם של המזמינים עומדת בחירה גדולה יותר. החדשות הטובות הם, שביחד עם הלופטים נפתחים סוכנויות-איוונט אשר מוכנות לקחת את עיקר המאמצים בלארגן כל מיני אירועים.

השכרת לופט לבר מצווה בתל אביב

ישנם הורים וילדים שיעדיפו לחגוג את יום הולדת ה-13 במועדונים שממוקמים מחוץ לעיר, במסעדות, אולמי אירועים, פארקים, ועוד המצאות למראית העין קלות אבל מסובכות האמת. לתושבי העיר מאוד פופולריים היום סגנונות של לבלות בחיק הטבע, החל מחופי ים, פארקים מטופחים ועד לשטח של שמורת הטבע והגנים. הצעירים מעדיפים לבלות בדרכים מקוריים ומודרניים יותר, ואילו אנשים בגיל מבוגר מעדיפים יותר את דרכי בילוי המסורתיים – הכל די צפוי מראש. אגב, מתחילה לאגור פופולריות המסורת להיפגש כל פעם במקום חדש, לדוגמא פעם באיזשהו ארמון עתיק ובפעם אחרת בסטודיו מודרני או ביער תחת כיפת שמיים. כל זאת יותר מתאים לקטגוריות של בילוי של נוער

 

בראש הפינה תמיד עומד סוג של אירוע עם כמות גדולה של מוזמנים צריך אולם גדול אשר אפשר למצוא לא רק באיזור תעשיה.  פגישות עם קרובי משפחה או קבלת פני האורחים גם לעיתים קרובות נערכים בתנאים נוחים ואילו הכנת קיטרינג נערכת באופן נייד,  כנסים נערכים במקומות שהושכרו באופן מלא, כגון חדר ששכרו אותו רק לצרכי פגישה של קבוצת אנשים מסוימת. באופן מסורתי בת מצוות מתקיימות באולם אירועים, מחוץ לעיר ולא רק. הכל נלקח בחשבון: החל מחדרים קטנים (עד 15 איש) ועד אולמות ענקיים (החל מ-200, 500 ואפילו 800 איש), עיצוב יפה, גישה למרפסת פתוחה או לגינה מטופחת, לשטח ירוק  מסביב לאובייקט עם אינפרסטרוקטורה טובה באזור. עבור חגיגות הנערכות בדקה ה-90 מאוד אקטואלי קבלת עזרה בעיצוב וסידור: הקמת ביתנים, דקור, נוי, הקמת במה, בריכה, מנגל, קריוקי וכו'.

 

תוכנית האירועים – כמעט ספקטור אחר של מתן שירותים. הקריטריונים של הרחבות: דבר מינימלי זה מיקום פיזי נוח של האירוע, חנייה שמורה, שטח די גדול, כניסה מסודרת, במה עם תאורה מקצועית והגברה קולית איכותית. אם האירוע אינו נערך בתוך אולם, אלא בטבע, הרי צריכה להיות גישה מבוטחת לאתר האירוע, יער שעבר עיבוד כימי כנגד קרציות, פרעושים וכו', מקור מים ליד, כגון נחל או אגם, בניין מקורה עבור בנקט, מטבח דלא נייד אישי, מערכת מים וביוב וחדר שירותים מסודר, רחבות עבור קמפינג או חדרים בהוטל, עדיף עם אטרקציות.

 

 

צרו קשר:

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901


לקבלת מידע או קביעת תור לייעוץ, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
מקום לאירועים
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973