לופט לחתונה

היום על חתנים וכלות מקובל להשכיר לופט למסיבות כדי לחגוג חתונה ,אם היו שואלים אותי איפה כדאי היום לעשות את זה, הדבר הראשון שהיה עולה לי לראש, זה שאפשר לערוך במועדון, במסעדה או באולם אירועים סדרתי. אם יש לכם את אותה הדעה, אזי אתם לא ניחשתם נכון, . סיפרו לי על זה הפרטנרים שלי לעסק כאשר מחד גיסא חיפשנו מקום לא רשמי שיאפשר לבלות כמו שצריך, ומדיך גיסא שלא ירושש את הכיס לגמרי. לשאלות תתקשרו 0544696973

 

השכרת לופט לחתונה בתל אביב

לופט לחתונות במרכז הארץ

 

דבר ראשון ברצוני להדגיש שהאירוע הזה יערך לא בסגנון האנלוגי לאירועים מסוג הזה. אני לתומי חשבתי שזאת עוד פעם תהיה אווירה רצינית, מסורתית. בסוף הסתבר שדעותיי בעניין הזה מאוד מיושנות, וכיום מקובל לנסוע לחוץ לעיר, לשכור רחבות, גינות ואף מקומות של מפעלים לשעבר, נו ברור שזה לא סתם חלל אלא עם עיצוב משגע ומודרני.

 

מקומות להשכרה למסיבת חתונה

לופט אלה מקומות הכי פופולריים ושווים למסיבות חתונה.

השכרת לופט לחתונה בתל אביב

לופט יפה וזול בתל-אביב הצלחתי למצוא רק כעבור זמן, לא מיד, ראיתי כל מיני מקומות והכי מצאו חן בעיני לופטים לחתונה  שמצאתי במרכז הארץ. מאוד כבש את עיני העיצוב פנים של הרחבות. בגלל שעבדתי עם פרטנרים צעירים עם ראש צעיר, הרי החלטתי ללכת על עיצוב מבריק, בולט אבל בגבול הטעם הטוב. האם זה אפשרי? כן, בהחלט. כאשר אני אומר עיצוב בולט, אני מתכוון לכך שעל הקירות היו כתובות גרפיטי, פיסות של הודעות ענתיקות מימים שעברו, כאשר המפעל עוד עבד וכו', אך עם תוספת תאורה מודרנית.

 

לופטים להשכרה בתל אביב לחגוג חתונה

איפה לחגוג חתונה מודרנית אם לא בתל אביב? רק כאן ישנם כל התנאים לאירגון אירוע מיוחד ומעניין. 

 

בנוגע לעיצוב מאופק, היות שהמקום המושכר היה נחוץ לנו לעריכת הקונפרנציה, הרי החברה הציעה לנו רהיטים המתאימים לכך, כגון: שולחנות, כיסאות, כורסאות מעור, אשר נראו פשוט נפלא על רקע של הקירות האלה. הנני עוד רוצה לומר שהאירוע היה עובר בהצלחה גם בלי מתן שירות באיכות גבוהה ובידור, הרי תמיד אפשר להביא הכל בעצמינו. פשוט אי אפשר כל הזמן לדבר על העבודה, לפעמים רוצים גם להשתחרר.

 

לופט למסיבת חתונה בתל אביב

מסיבת חתונה בלופט - פתרון מציון למי שמחפש מועדון לחגוג אירוע לחברים וחברות

 

בגלל זה פתרנו את כל הדברים שעמדו לנו על הראש עוד מהבוקר, שתינו קפה טרי-טרי, שהכינו זה עתה ואכלנו לארוחת בוקר בלינצ'ס אנגלי אוריגינל. אחר-כך התחילו כל הדברים המעניינים. הלופט הפך לבית אירוח של ממש. אנו שכרנו רחבה שלידה הייתה ממוקמת סאונה, ברביקיו וורנדה פתוחה. איזה כיף לא נורמלי זה, לשבת באווירה לא רשמית ולשוחח על הנושאים מעניינים, להכיר לעצמך את הצד השני של כלה וחתן ועל הדרך גם לעשן נרגילה, לאכול בשר על האש ולנקות קצת את הראש מכל הבעיות היומיומיות.

  

מקומות מיוחדם לחתונות

מתעניינים מבקום להשכרה לחגיגת חתונה במרכז תל אביב? אני מציעה להסתכל בוידאו למטה ולצלצל 0544696973

 

השכרת לופט לחתונה קטנה במרכז

הרבה פעמים ממש אין צורך באולם אירועים גדול כדי לעשות חתונה קטנה ל-20 ועד 50 איש. מספיק ודי להשכיר לופט שכולל הכל בשביל אירוע מסוג זה. 

 

בדיוק כך חגגנו חתונה המדוברת, ומעתה והלאה אני מציע לארגן חתונות הבאות בדיוק בדרך הזו: פשוט להשכיר מקום שיש בו גם רחבת ריקודים עם אורות נוצצים מסתובבים, קריוקי, בריכה, מנגלים, הופעות. שכחתי להגיד, שהמנות של השף הנבחר על-ידינו אפשר חופשי לשלוח לתחרויות שונות. בין השורות שלנו היה אדם שהגיע עלינו מחו"ל ואפילו הוא כמעט לא אכל, מרוב שהיה טעים, את המנה ביחד עם הצלחת, מאוד מצא חן בעיני כולם דג שטירל עם רוטב יין, העשוי על הגחלים. זה פשוט ללקק את האצבעות, ממש אומנות קולינרית. ממליץ לכולם גם לבעלי ימי הולדת, בר מצוות . העיקר לא לטעות בבחירה, אם תפנו לחברה נכונה, אזי בטוח לא תתקלו בשום טעיות במהלך כל האירוע. לופט עם חצר לחתונה מודרנית.

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973