לופט ליום הולדת

בעלי רצה לחגוג את יום הולדת שלו באופן מקורי עם כמות מאוד גדולה של אורחים. לכן, חיפשתי חברות, אולמות אירועים ואפשרויות אחרות, אך הבחירה הכי אידאלית הייתה – לופט ייחודי ליום הולדת אשר מצא חן בעיני רבים בכל דרך אפשרית. בחנתי לי מס' פרמטרים, פרמטר ראשון – חיסכון בכסף. אם אתם חושבים שאי אפשר לערוך אירוע וכמעט ולא לבזבז כסף? אז חבל! אם להסתכל לפי סוג המקום, שבשבילי זה קריטריון חשוב, אזי אני יכולה להגיד שהשטח צריך להיות ענקי, חופשי, המון חלל ריק על-מנת לכלול את כל מה שנחוץ, כמה שיותר רחוק מהעיר ומשכנים שנמאסו כבר וכמובן עם כל הנוחיות. לפי דעתי, לופט ימצא חן בעיני כולם כי יש בו הכל וקצת יותר.

 השכרת לופט ליום הולדת בתל אביב

למשל, את המסיבה ערכנו בסגנון של שודדי ים, ורק תדמיינו לעצמכם, נתנו לרשותנו רחבה שאפשר לתכנן אותה איך שבא לכם, תכנון חופשי, והעובדים ארגנו את הכל ברמה הכי גבוהה שיש. דבר ראשון ברצוני להדגיש שעבור גברים ונשים ארגנו מקום בילוי בנפרד, על-מנת שהגברים יוכלו לשתות רום ומשקאות חריפים אחרים ואילו נשים יוכלו לנוח קצת רחוק מכל העשן סיגריות וריחות האלכוהול וגם לא לשכוח להתלחש בסודיות. אגב, הרעיון היה פרקטי וזה מצא חן בעיני נשים. בדבר הארגון הרחבה, היה איפה לשבת, לשתות, לעשן נרגילה, לטעום ממאכלים מיוחדים, לעשות על האש, והדבר הכי חשוב – לרקוד עד אור הבוקר. על-מנת לא להפריע אחד לשני, בטעות לא להפיל שולחנות, הרי כולם נמצאים במרחק לא גדול אחד מהשני, ישנה הרגשה שכולם ביחד.

 

ברצוני להודות למארגנים עבור הפגנת כישרון אומנותי; תפאורות, ליווי מוזיקלי, עריכת חלל הרחבה בהתאם לנושא המבוקש. כל החברים היו מאוד מאושרים מזה וגם מרוצים מצלם נפלא שהקרובים הציעה לשכור את שירותיו, שעשה כמה תצלומים מגניבים ובכך הנציח בזיכרונותינו את מסיבת יום הולדת הזאת. רקדנו עד שנפלנו מרוב עייפות, עשינו מנגל על האש ודמיינו שאנו נמצאים באיזשהו אי בודד, היות ותפאורות התאימו לגמרי לאווירה ששררה. היו עצי דקל מלאכותיים, פנורמה של ספינה ואוקיאנוס, עמדת בר בצורת חביות רום לשתייה ואפילו ברמן היה מחופש לשודד ים עם תוכי על כתפו.

 

מאוד מצא חן בעינינו המחירים וגם שהעובדים העניקו שירות ברמה גבוהה וכאשר הגברים רצו להאריך את זמן הבילוי, אזי הלכו לקרתם בקטע הזה והבעלים דאגו להם להזמין מונית, בכדי לוודא שכל אחד יגיע הביתה בשלום וללא בעיות. הנשים נתנו ציון של 15 מתוך 10 ואהבו יותר את הקטע של תוספות, קינוחים קלים אשר אי אפשר היה לעמוד בפיתוי שלהם וכמובן פינקו את עצמן בשתייה קרה ומתוקה.  

 לסיכום, תודה רבה רבה עבור הבנה ועבור כך שהלקוחות תמיד מקבלים את הדברים הכי טובים, ללא קשר לרעיון ולנושא המסיבה. אני מתכוונת בעתיד לערוך אירועים בפורמט זה, על-מנת לקבל בוודאות מקסימום הנאה והמון מצב רוח טוב.

 

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901

 


לקבלת מידע או קביעת תור לייעוץ, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
מקום לאירועים
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973