לופט ליום הולדת

בעלי רצה לחגוג את יום הולדת שלו באופן מקורי עם כמות מאוד גדולה של אורחים. לכן, חיפשתי מקומות מיוחדים, אולמות אירועים ואפשרויות אחרות לחגיגה, אך הבחירה הכי אידאלית הייתה – לופט ייחודי ליום הולדת אשר מצא חן בעיני רבים בכל דרך אפשרית. בחנתי לי מס' פרמטרים, פרמטר ראשון – חיסכון בכסף. אם אתם חושבים שאי אפשר לערוך אירוע וכמעט ולא לבזבז כסף? אז חבל! אם להסתכל לפי סוג המקום, שבשבילי זה קריטריון חשוב, אזי אני יכולה להגיד שהשטח צריך להיות ענקי, חופשי, המון חלל ריק על-מנת לכלול את כל מה שנחוץ, כמה שיותר רחוק מהעיר ומשכנים שנמאסו כבר וכמובן עם כל הנוחיות. לפי דעתי, לופט ימצא חן בעיני כולם כי יש בו הכל וקצת יותר. מספר טלפון של הלופט 0544696973 אפשר לצלצל 24 שעות.

 

השכרת לופט ליום הולדת בתל אביב

רהוט מפואר בלופט לימי הולדת למבוגרים.

 

לופטים לימי הולדת 18

תראו איפה אפשר לחגוג יום הולדת 18.

 השכרת לופט ליום הולדת בתל אביב

רעיון השכרת לופט ליום הולדת היה כל כך מתאים לנושא החגיגה שממש שמחנו לארגן את האירוע שלנו דווקא שם. למשל, את המסיבה ערכנו בסגנון של שודדי ים, ורק תדמיינו לעצמכם, נתנו לרשותנו רחבה שאפשר לתכנן אותה איך שבא לכם, תכנון חופשי, והעובדים ארגנו את הכל ברמה הכי גבוהה שיש. דבר ראשון ברצוני להדגיש שעבור גברים ונשים ארגנו מקום בילוי בנפרד, על-מנת שהגברים יוכלו לשתות רום ומשקאות חריפים אחרים ואילו נשים יוכלו לנוח קצת רחוק מכל העשן סיגריות וריחות האלכוהול וגם לא לשכוח להתלחש בסודיות. אגב, הרעיון היה פרקטי וזה מצא חן בעיני נשים. בדבר הארגון הרחבה, היה איפה לשבת, לשתות, לעשן נרגילה, לטעום ממאכלים מיוחדים, לעשות על האש, והדבר הכי חשוב – לרקוד עד אור הבוקר. על-מנת לא להפריע אחד לשני, בטעות לא להפיל שולחנות, הרי כולם נמצאים במרחק לא גדול אחד מהשני, ישנה הרגשה שכולם ביחד.

 

לופטים זולים לימי הולדת במרכז תל אביב

אם אתם מחפשים מקום טוב ליום הולדת בזול אז כדאי להשכיר לופט בתל אביב.

 

אטרקציות ליום הולדת בלופט

אטרקציות ומשחקים לימי הולדת בלופט.

 

ברצוני להודות למארגנים עבור הפגנת כישרון אומנותי; תפאורות, ליווי מוזיקלי, עריכת חלל הרחבה בהתאם לנושא המבוקש. כל החברים היו מאוד מאושרים מזה וגם מרוצים מצלם נפלא שהקרובים הציעה לשכור את שירותיו, שעשה כמה תצלומים מגניבים ובכך הנציח בזיכרונותינו את מסיבת יום הולדת הזאת. רקדנו עד שנפלנו מרוב עייפות, עשינו מנגל על האש ודמיינו שאנו נמצאים באיזשהו אי בודד, היות ותפאורות התאימו לגמרי לאווירה ששררה. היו עצי דקל מלאכותיים, פנורמה של ספינה ואוקיאנוס, עמדת בר בצורת חביות רום לשתייה ואפילו ברמן היה מחופש לשודד ים עם תוכי על כתפו.

 

להשכיר לופט ליום הולדת בתל אביב

מסיבת הפתעה לילד בן 19.

 

לופט הכל כלול בתל אביב

לופט הכל כלול לאירוע יום הולדת: קייטרינג ושתיה כלולים במחיר ההשכרת המקום.

 

 השכרת מקום לחגוג יום הולדת לבן זוג

אם חיפשת מקום זול ומפואר לחגוג יום הולדת לבן או בת זוג אז תשים לב למבחר לופטים במרכז הארץ.

 

מאוד מצא חן בעינינו המחיר להשכרת מקום לאירוע הקטן שלנו וגם שהעובדים העניקו שירות ברמה גבוהה וכאשר הגברים רצו להאריך את זמן הבילוי, אזי הלכו לקרתם בקטע הזה והבעלים דאגו להם להזמין מונית, בכדי לוודא שכל אחד יגיע הביתה בשלום וללא בעיות. הנשים נתנו ציון של 15 מתוך 10 ואהבו יותר את הקטע של תוספות, קינוחים קלים אשר אי אפשר היה לעמוד בפיתוי שלהם וכמובן פינקו את עצמן בשתייה קרה ומתוקה. לסיכום, תודה רבה רבה עבור הבנה ועבור כך שהלקוחות תמיד מקבלים את הדברים הכי טובים, ללא קשר לרעיון ולנושא המסיבה. אני מתכוונת בעתיד לערוך אירועים בפורמט זה, על-מנת לקבל בוודאות מקסימום הנאה והמון מצב רוח טוב. 

 

להשכיר לופט למסיבת הפתעה בתל אביב

מסיבת יום הולדת בלופט מושכר זה תמיד הפתעה גם לילד בן שנה.

 

איפה לחגוג יום הולדת 25

הגעת לגיל 25? תחגוג את יום הולדתך כמו שצריך עם חרביך במרכז הארץ. צלצלו 0544696973 - תמיד יש לופט פנוי להיום!

 

מקום לחגוג יום הולדת לילד

רוצה לחגוג יום הולדת לילדים שלך? פשוט מאד לקחת להשכרה מקום פרטי ולהזמין אטרקציות לילדים.

 

איפה לארגן יום הולדת 20

קארינה חוגגת יום הולדת 20 בלופט תל אביב.

 

להשכיר מקום קטן ליום הולדת במרכז

בא לך לחגוג יום הולדת עם קריוקי וחברים במרכז הארץ? לך על רעיון השכרת בית פרטי או דירה בתל אביב. לופט ליום הולדת עם חצר ובריכה.

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901

 

איך לעשות מסיבת הפתעה לחברה

רעיונות ליום הולדת לחברה. יש לך פתרון מהיר איך לעשות שמח לחברה אם החלטת לחגוג היום.

חשפניות
איך ניתן לנצל את ערב של מסיבה עד הסוף ולא להזמין חשפניות? למה רקדניות סטריפטיז נעשו מבוקשות בזמן האחרון? הנני יכולה לומר מניסיוני האישי בריקוד שפשוט ה...
  

לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973