לופט למסיבה במרכז

רצינו לערוך אירוע עם הרבה רעש ולשכור מקום למסיבה במרכז הארץ. חברים הציעו לעשות מסיבה בלופט תל אביב. בדקתי תגובות של אנשים שאירגנו שם ימי הולדת וגיליתי יתרונות שאין במסעדה או מועדון לילה:

  • מלא אפשרויות בידור ואטרקציות למסיבות רווקים או רווקות. למשל אם פעם הפתעה לחתן, כלה הייתה מסתיימת בהופעת של חשפנית וחשפן אז היום זה לא מוגבל באפשרויות הזמנת דראג, זמרת בידור, סדנאות צחוקים ובישולים.
  • מתן שירות ברמה גבוהה למסיבות בתבר מצווה, כשלופט מציע להורים מבצע מיוחד באירגון של האירוע לילדים שלהם. 
  • אפשר להזמין טבח ואפילו להכין נרגילה, בשרים על האש, 
  • לא יהיה צורך בתוספת תשלום עבור כל דקה מיותרת.

השכרת לופט למסיבה במרכז תל אביב

האם משתלם לשכור לופט בתל-אביב למסיבה? ברצוני לומר שהמקום - זה שטח עם חלל חופשי אשר כמעט ולא מוגבל. לכן, כל חבר'ה שלנו מעדיפים לבלות בכאלה מקומות, איפה שניתן לבלות עד שנופלים מהרגליים, לשמוח על כל הראש באופן פראי ומשוגע ולא לפחד שהשכנים יזמינו משטרה, נציגי החוק. אם ברצונכם לבלות עד אור הבוקר ולא לדאוג בעד המוזיקה הרועשת אשר עלולה להפריע לסובבים, אזי לשכור לופט בתל-אביב עבור מסיבה – זו אשפרות הכי טובה. מצא חן בעינינו במיוחד שיש מקום בחנייה, כביכול החנייה כולה שלך. רצינו לבלות במסיבה לאחר הנסיעה על הלימוזינות ומצאו עבורנו חנייה לאיפה שנכנסים 4 כאלו.

 

היו המון אורחים, וכמו שזה קורה לעיתים קרובות, מישהו עוד עלול היה להישאר רעב, לא מרוצה ולהתחיל ללכת עם מישהו מכות. מצאו חן בעינינו המארגנים אשר עקבו כמעט אחרי כל דבר במסיבה ושמו עין על כאלה ששתו יותר מדי אלכוהול והיו באאוט טוטאלי. בעלי רוצה להגיד תודה מיוחדת עבור הקוקטיילים שטעמם היה נפלא – פשוט וואו! כמובן שבעלי מרוב השתייה המופרזת לגמרי עיבד את הצפון. לפי דעתי, לופט – זה מקום עם עיצוב מודרני, רהיטים הוצבו בהתאם לסדרי העדיפות של האורחים ולא בהתאם לדעתו של בעל המקום. כמו-כן ניתן להוציא לפועל את הרעיונות האומנותיים הכי משוגעים, הכי הזויים, בכדי שהמסיבה תעבור ברבה הכי גבוהה שרק ניתן ושכל האורחים יידהמו מהחגיגה המוצלחת. המסיבה הייתה בהחלט מופרעת עם הרבה רעש, בלתי נשכחת, מרשימה, עליזה וסופר מגניבה, כי מי שתכנן וערך את כל המסיבה היו לא אחרים מאשר אנשי החברה המקצועיים, עם הרבה מיומנות, הלוקחים את עבודתם ברצינות רבה.

 

במהלך הבילוי רצינו משהו יותר מעניין ורציני ומישהו הציע לעשן נרגילה. מי היה יכול לנחש שהמארגנים כבר חשבו מראש על כזאת אופציה והכינו מראש עבורנו. נרגילה הייתה ברמה, טבק עם ריחות משגעים ובעבור כל אורח הייתה צינורית עישון אינדיבידואלית, אישית. להשכיר חלל מיוחד הזה זאת אומרת לעלות אירוע לפי הטעם שלך, בסגנון ולפי תקציב שלך. בין האורחים לא יפרידו שולחנות ארוכים, המון כיסאות ורהיטים לא נוחים אחרים. המארגנים שמים לב לכל פרט קטנטן, אפילו לכך שלאורחים יהיה נוח לרקוד וזה מאוד חשוב עבור הבנות שלנו, שלא יתקלו בטעות באיזשהו שולחן בזמן הריקוד.

 

ברצוני היה לעשות משהו מיוחד שיפתיע את האורחים, איזשהו דובדבן על הקצפת, אזי סיכמנו מראש על פורמט הלבוש, התנהגות ואפילו הכנו רשימת האורחים שחלק מהם יכנסו ישר לחגיגה, וחלק מהם ימתינו קצת בסובלנות. בנושא של המסיבה נכללו דברים הלקוחים מאגדות אימה. רק תתארו לעצמכם – כמה קשה היה למארגנים להתאים תפאורות שונות, מוזיקה, אווירה וכו'. אך ברצוני לומר, שהכל יצא 100% ואני נשארתי מאוד מרוצה מהכל. ממליצה לכל מי שרוצה לזכור את הבילויים לכל שארית חייו.

 

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901


לקבלת מידע או קביעת תור לייעוץ, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
מקום לאירועים
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973