לופט למסיבת רווקות

ברצונכם להשכיר לופט למסיבת רווקות עם ברביקיו בתל-אביב? האפשרות הכי טובה – היא זו שאנו בחרנו. אני עם חברות החלטנו לבלות לנו רחוק מהעיר הסואנת, מעוד הרבה דברים אשר לוחצים על הראש. בעלי הציעה לנו לנסוע לבית בכפר, אך זה מצריך עוד פעם לארוז תיקים, לנסוע רחוק. לא תודה, כזה בילוי כבר עשינו. בעיקרון אתחיל מזה, שרצינו לחגוג בסופשבוע שלם בלי דאגות, כמובן שיגיעו הרבה בנות קרובות לאחל לכלה מזל טוב. השכרת וילה – יותר מידי יקר. השכרת דירה – ממש לא אופציה בשבילי, זה כמו לנהל גן ילדים ליום אחד. הרי אורחים יהרסו בדירה את כל הבא ליד: צלחות, חלונות, בוודאי שיהיו גם אגרטלים חצי שבורים.

להשכיר לופט למסיבת רווקות במחיר זול

לסיכום, אחד המכירים הציע לי להשכיר לופט. בעיקרון חשבתי שזה רעיון לא רע, אך קצת ניכרה לי בראש העובדה שלופט – זוהי רחבה של מפעלים לשעבר. אנו ראינו המון מקומות, חלק מהם נמצאים רחוק מהעיר, חלק נמצאים בתוך העיר. בסופו של דבר בחרנו במקום מסודר, איפה שיש אזור מיוחד למנגל, מקום מתאים לכל מי שאוהב לבלות בלילה, אפילו היו חדרים מוכנים למקרה שהבנות מאוד יתעייפו. מאוד מצא חן בעיני שהמארגנים הציעו לנו את מתן שירות ברמה גבוהה, שירותי הטבח ואפשרות להביא מהבית כל מיני מצרכים ושתייה. למען האמת, אני מאוד פחדתי לבטוח, להסתמך על אנשים שאני לא מכירה, אך לאחר שקראתי כ"כ הרבה תגובות טובות, אזי הבנתי שאני סתם דואגת ללא כל סיבה. החלטנו להזמין שתי עוגות קרם, עוגה אחת למשחקים וכולם יכולים להתפרע עליה, לקרוע לחתיכות קטנות, ועוגה שניה, תהיה עיקרית, שתעמוד זקופה ותפגין את כל יופייה בעיני כל, כיצירת מופת קולינרית.   

 

העיצוב פשוט סוף הדרך והמילוי פשוט היה שיגעון, היה מאוד ערב לחיך. חוץ מזה, סיכמנו מראש על ארגון הפעלות, הופעת חשפן ודראגיסטית, ליווי מוזיקלי, דיסקוטק עם קריוקי, שולחן לחוד עבור מבוגרות וכמובן – בשרים על האש. הנני רוצה לומר שהיה נפלא, פשוט אין מילים, וואו! מזמן לא אכלנו אוכל כזה טעים. בין שורות האורחים היו כאלה שאהבו בשר, דגים ועוף, אך אף אחד לא התלונן, היות שהנקניקיות מבשר בקר היו פשוט ללק את האצבעות, הנקניקיות היו מאוד עסיסיות, מיץ פשוט טפטף מהן החוצה, אין מילים שיכולות לתאר כמה שזה שהיה טעים, ממש יצירת אומנות קולינרית. המון תודות לשף שהכין לנו את המנות על הציוד האיכותי, שהוצב לא רחוק.  

 

תוך שעות ספורות ערכו לנו שולחנות עם כל מיני מנות מטוגנות למיניהם: שישליק עם עגבניות, כבד, סטייק מדג סלומון. כמובן שאנו מחד גיסא שמנו עין על בנות העליזות, המתרוצצות עם הבידור, ומדיך גיסא אכלנו להנאתנו שישליק ושתינו קוניאק. תודה מיוחדת לאדמיניסטרטורים על כך שארגנו עבורנו לא רק את החלל, אלא גם הסעות שלקחו אותנו למקום הבילוי ובחזרה הביתה. אם היינו בלי בעלים, אזי וודאי היינו נשארות שם לבלות עוד קצת זמן, אך היה צריך לחזור הביתה. כל צפיותינו התגשמו באופן מושלם ואנו מאוד שמחנו מהפתעה שהכינו לנו המארגנים – בריכה מחוממת בגג. כזאת התלהבות אצל החברותי עוד לא ראיתי מימי, ויכולה להגיד שזאת לא תהיה חגיגה אחרונה בסגנון כזה, עוד נחגוג באופן דומה את היום הולדת של בעלי ושל החברים שלנו.  

 

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901


לקבלת מידע או קביעת תור לייעוץ, מלאו פרטיכם ואנו נחזור אליכם בהקדם‏

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
מקום לאירועים
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973