לופט למסיבת רווקות

ברצונכם להשכיר לופט למסיבת רווקות עם בריכה בתל-אביב? האפשרות הכי טובה – היא זו שאנו בחרנו. אני עם חברות החלטנו לבלות לנו רחוק מהעיר הסואנת שלנו ולבלות לילה שלם במרכז הארץ. ועוד הרבה דברים אשר לוחצים על הראש. בעלי הציעה לנו לנסוע לבית בכפר, אך זה מצריך עוד פעם לארוז תיקים, לנסוע רחוק. לא תודה, כזה בילוי כבר עשינו. בעיקרון אתחיל מזה, שרצינו לחגוג בסופשבוע שלם בלי דאגות, כמובן שיגיעו הרבה בנות קרובות לאחל לכלה מזל טוב. השכרת וילה – יותר מידי יקר. השכרת דירה – ממש לא אופציה בשבילי, זה כמו לנהל גן ילדים ליום אחד. הרי אורחים יהרסו בדירה את כל הבא ליד: צלחות, חלונות, בוודאי שיהיו גם אגרטלים חצי שבורים. 

 

פעילויות למסיבת רווקות

יש מבחר שלם של פעילויות למסיבת רווקות, נשאר רק להמציא איפה לחגוג מסיבה בלי הגבלות כלשהם. לופט תל אביב יעזור לך עם זה. צלצל 0544696973

 

לופט זול למסיבת רווקות

לופט פשוט אבל זול למסיבת רווקות עם בא לכם להשכיר מקום יותר מפואר ויש תקציב אז גלגלו למטה

להשכיר לופט למסיבת רווקות במחיר זול

לסיכום, אחד המכירים הציע לי להשכיר לופט למסיבת רווקות. בעיקרון חשבתי שזה רעיון לא רע, אך קצת ניכרה לי בראש העובדה שלופט – זוהי רחבה של מפעלים לשעבר. אנו ראינו המון מקומות, חלק מהם נמצאים רחוק מהעיר, חלק נמצאים בתוך העיר. בסופו של דבר בחרנו במקום מסודר, איפה שיש אזור מיוחד למנגל, מקום מתאים לכל מי שאוהב לבלות בלילה, אפילו היו חדרים מוכנים למקרה שהבנות מאוד יתעייפו. מאוד מצא חן בעיני שהמארגנים הציעו לנו את מתן שירות ברמה גבוהה. הפעם הצלחנו להשכיר לופט במחיר של 900שח שזה ממש זול בתל אביב.

 

הזמנת דראג למסיבת רוקות

בתור הפעלה מצחיקה למסיבת רווקות  בלופט ניתן להזמין דראג עם הופעה מעניית ותוכלו גם להשתתף

 

להשכיר וילה לופט למסיבת רווקות

בוילה לופט תל אביב יש לכן אפשרות להשגים את כל התוכניות באירגון חגיגת מסיבץ בנות אחרונה כמה ימים לפני החתונה

 

שירותי הטבח ואפשרות להביא מהבית כל מיני מצרכים ושתייה. למען האמת, אני מאוד פחדתי לבטוח, להסתמך על אנשים שאני לא מכירה, אך לאחר שקראתי כ"כ הרבה תגובות טובות, אזי הבנתי שאני סתם דואגת ללא כל סיבה. החלטנו להזמין שתי עוגות קרם, עוגה אחת למשחקים וכולם יכולים להתפרע עליה, לקרוע לחתיכות קטנות, ועוגה שניה, תהיה עיקרית, שתעמוד זקופה ותפגין את כל יופייה בעיני כל, כיצירת מופת קולינרית.

 

רעיונות למסיבת דיסני

מסיבת דיסני - רעייון טוב לערב רווקות בתור הפעלה לא רגילה

 

השכרת לופט עם בריכת ג%20קוזי מחטממת למסיבת רווקות

בריכה בחצר של לופט זהו גם דבר מאד חשוב להשלמת בידור מוצלח ללילה. תתקשרו 0544696973 או 0544696901

 

העיצוב פשוט סוף הדרך והמילוי פשוט היה שיגעון, היה מאוד ערב לחיך. חוץ מזה, סיכמנו מראש על ארגון הפעלות, הופעת חשפן ודראגיסטית, ליווי מוזיקלי, דיסקוטק עם קריוקי, שולחן לחוד עבור מבוגרות וכמובן – בשרים על האש. הנני רוצה לומר שהיה נפלא, פשוט אין מילים, וואו! מזמן לא אכלנו אוכל כזה טעים. בין שורות האורחים היו כאלה שאהבו בשר, דגים ועוף, אך אף אחד לא התלונן, היות שהנקניקיות מבשר בקר היו פשוט ללק את האצבעות, הנקניקיות היו מאוד עסיסיות, מיץ פשוט טפטף מהן החוצה, אין מילים שיכולות לתאר כמה שזה שהיה טעים, ממש יצירת אומנות קולינרית. המון תודות לשף שהכין לנו את המנות על הציוד האיכותי, שהוצב לא רחוק.  

 

לופטים זולים למסיבות רווקות בדקה 90

החתלטן לחגוג מסיבה היום? אז כדי להזדרז ולזמין לופט בדקה 90. מחיר יצאה ממש זול מהרגיל. היו בנות שהצליחו לעשות חגיגה ב-500 שח.

 

משחקים מעניינים למסיבות רווקות

תשתוללו כמה שבא לכן כי אף אחד לא ישמע, לא יראה אותכן. חופש מוחלט!

 

תוך שעות ספורות ערכו לנו שולחנות עם כל מיני מנות מטוגנות למיניהם: שישליק עם עגבניות, כבד, סטייק מדג סלומון. כמובן שאנו מחד גיסא שמנו עין על בנות העליזות, המתרוצצות עם הבידור, ומדיך גיסא אכלנו להנאתנו שישליק ושתינו קוניאק. תודה מיוחדת לאדמיניסטרטורים על כך שארגנו עבורנו לא רק את החלל, אלא גם הסעות שלקחו אותנו למקום הבילוי ובחזרה הביתה. אם היינו בלי בעלים, אזי וודאי היינו נשארות שם לבלות עוד קצת זמן, אך היה צריך לחזור הביתה.

 

מקומות למסיבת רווקות

אחד המקומות הטובים לחגיגות מסיבות פרטיות קטנות במרכז תל אביב

 

שכרת מקום למסיבת רווקות בדקה ה-90

מסיבת רווקות בדקה ה-90 - אין הפתעה יותר משמחת מזאת לכלה

 

חצר עם בריכה ביציאה מהלופט

 

הזמנת מופע דראג קווין למסיבת רווקות

הזמנת מופעי דראג למסיבות רווקים ורווקות בוילה לופט תל אביב. מבצע החודש 1700שח 

 

השכרת אולם למסיבת רווקות בתל אביב

אולם יפה בדקה אחרונה לקראת קבלת פנים במסיבה 

 

כל צפיותינו התגשמו באופן מושלם ואנו מאוד שמחנו מהפתעה שהכינו לנו המארגנים – בריכה מחוממת בגג. כזאת התלהבות אצל החברותי עוד לא ראיתי מימי, ויכולה להגיד שזאת לא תהיה חגיגה אחרונה בסגנון כזה, עוד נחגוג באופן דומה את היום הולדת של בעלי ושל החברים שלנו.

 

השכרת חדרים למסיבות רווקות

אם אין תקציב להשכרת לופט כולו אז תחשבו על רעיון לקחת חדר מאובזר עם קריוקי

 

 וידאו איל נראה מקום בלילה. במסיבת צהרים יש מלא אור שבא מהגינה.

 

 

loftrating@gmail.com

 

0544696973 או 0544696901


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973