חדרים לפי שעות

חדרים לפי שעות בתל אביב

השכרת חדר לשעתיים - מה יכול להיות יותר מפנק, נקי, מעניין ושמח לזוגות וקבוצות חברים שרוצים בלי התכוננות מיותרת להתבודד בכייף? כניסה נפרדת ודיסקרטית, חניה בשפע. ממש במרכז תל אביב, אפשר להשכיר מקום לכמה שעות שתרצו, חדרים מאובזרים עם מגוון שירותים לא צריך לנסוע רחוק לבזבז משאבים וכוחות ואז להתאכזב מאיזה חדרון בצפון, מקומות באלה במרכז מציעים מגוון שירותים במחירים זולים לזוג או מסיבה קטנה שלמשל רוצים לחגוג יום הולדת באווירה אינטימית. שלום והחברה מספרים: רצינו לשיר קריוקי סה"כ, הגענו למקום והיה שם גם קריוקי, גם ג'קוזי, גם פינת מנגל, כבר עשינו ערב מהסרטים תוך כדי שירים ושערים.

 

החברה עשו קריוקי ואני התפנקתי לי בג'קוזי, בסוף עזבנו בבוקר, כי לא יכולנו לזוז, מזל שהיה גם איפה לשים את הראש והמקלחת המפנקת, שעות לא יצאתי משם, ממליץ לכל מי שרוצה לנקות את הראש. דפנה: אני לקחתי חדר ל3 שעות כי היינו רק 5 בנות, הסתדר במחיר, נהננו ממש, קיבלנו חדר עם גינה ובריכת ספא, במרכז העיר הרגשתי שאני בתוך בועה, היינו מנותקות מהעולם, הרגשתי שיש לי מסיבת רווקות בכלל לא בארץ, רק כשיצאנו שמחות ושיכורות קלטנו שאנחנו עדיין בתל אביב, מסיבת לופט מהסרטים במרכז העניינים. לקוחות מספרים: רוני: רציתי להפתיע את בן זוגי ליום השנה שלנו, כמובן שהוא שכח אבל.

 

אספתי אותו מהעבודה וסיפרתי לו מעשיה שאנחנו רק קופצים לסידור קטן, הגענו לזירת הפשע והוא אכן היה מופתע ממש 5 דקות מהעבודה, נכנסנו והתמסרנו. למקום, אחד לשנייה, היה מפנק היה אחה"צ רומנטי במיוחד, לופט אמיתי עם גינה לפי שעה עם בריכת ספא, מה צריך יותר מזה? זמין, מזמין, קרוב, ולא יקר מבחינת המחיר. בהקשר למסיבת רווקים נחתנו בתל אביב השכרנו איזה מקום בטלפון הגענו ונגעלנו, ראינו בתמונות ושהגענו חשכו עיננו, באנו מרחוק ומשמיים מצאנו את לופטים עם חדרים לפי שעה, ישר חטפנו למזלנו היה חדר פנוי, עשינו מנגל בחצר שרנו קריוקי קפצנו למים היה ליגה מסיבת רווקים הכי טובה שהייתה עד היום, נשארנו כמה שרצינו שילמנו לפי שעה. מאוד ממליץ גם השירות פגז! אז אם גם לכם נמאס מכל המקומות הבנאליים, למה לחפש באופק? ממש פה מתחת לאף בתל אביב,

ממליץ על מקומות כאלה עם גינה, מנגל ובריכה, בהצלחה! צרו קשר 0544696973


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973