פרסום חינם בגוגל | איך לפרסם אתר בחינם

יש לך מקום למסיבות, אולם לאירועים, לופט, וילה, חדרים פרטיים, מסעדה, בר, מועדון, צימר או מקום למסיבות אחר שאתה רוצה לפרסם אותו בגוגל בחינם? הינה, כאן אפשר לעשות זאת בלי כסף בינתיים, לפחות במשך שנה הנוכחית.לכן כדאי למהר. אפשר לפרסם עסק באינטרנט בשני דרכים: ליצור אותו על הוסטינג בחינם או לשלם כסף עבור זה. מקום שלך בעיני רבים נראית כדרך אטרקטיבית יותר. במציאות אין הרבה הוסטינגים שניתן להשיג בחינם וגם היכולות שלהם קצת מוגבלות, אך אם האתר אינו יותר מידי מתוחכם והינו די פשוט, אזי מאוד תתאים הדרך של מיקמו בחינם בגוגל.

לפרסם מקום בחינם

כמובן, שעבור חנות באינטרנט ופורטל חדשות לא תתאים האפשרות של הוסטינג בחינם, אך עבור דפים אישיים באינטרנט או אתרים פרטיים בנושא מסוים, בהחלט הגיוני להשתמש באפשרות של הוסטינג בחינם. אם האתר לא גדול ואינו מסחרי, אזי ניתן לעשות זאת, בתנאי שכמות הגולשים באתר זה לא תעלה על 500 ביממה. יתרונותיו של הוסטינג בחינם:

  • נוח, מהיר ובחינם;
  • אין צורך בידע או כישורים מיוחדים.

ישנם גם חסרונות בלמקם את האתר מבלי לשלם אל זה. לא קיימים הוסטינגים לגמרי בחינם. על-מנת שהיוצרים של הרעיון והבעלים של המערכות ההפעלה הללו יוכלו להרוויח איזשהו סכום כסף מפרי עבודתם, הרי הם פשוט לוקחים את האתר שלך, בתנאי ואם בחרת בהוסטינג חינמי, וימקמו בו כל מיני פרסומות ולינקים למיניהם. החיסרון הוא – שהפרסומות האלה שהוצבו באתר בחינם יכולים לא למצוא חן בעיני הגולשים ולהבריח אותם מהאתר שלך.

 

חיסרון הנוסף הוא – שלאתר שלך לא יהיה שם דומיין עצמאי, דהיינו לא תהיה כתובת אתר באינטרנט עצמאית אלא יהיה קשור לדומיין אשר יהיה מקובע תחת הוסטינג. באופן כזה, בעת קידום האתר שלך באינטרנט, הדבר העיקרי יהיה לא שם דומיין שלו, אלא השייך לספק. אם לדוגמא, אתה כבעל העסק, תרצה בסופו של דבר להחליף הוסטינג או אם תרצה שיהיה לך שם דומיין עצמאי, אז אתה מאבד את כל הלינקים הישנים ואת הקידום של האתר במנוע חיפוש של גוגל וגם תיאלץ להתחיל הכל מהתחלה.

 

למרות החסרונות וחוסר הנוחות הנ"ל הוסטינג ללא תשלום בהחלט מאוד מתאים בתחילת הדרך העסקית של המקום שלך למסיבות. זה אמצעי מצויין אשר מאפשר ללא כל הוצאות כספיות לבחון את האתר שלך; לבדוק את כמות המבקרים באתר, האם הם בכלל מגלים עניין רב במקום שלך, כמה נוח השימוש בו, לבחון בקפידה את מילוי התוכן של האתר. מחד גיסא, עם הזמן כאשר אתה תצבור יותר ניסיון, כישורים וידע, אזי תוכל להקים אתר-אינטרנט הרבה יותר מורכב ומסובך וגם בין הלקוחות כבר לא יהיה מעגל מאוד מצומצם של חברים ומכרים אלא הרבה מעבר לזה, וכן יהיה לך כבר כדאי לשלם עבור הוסטינג. מדיך גיסא, אם האתר שלך – זה מעין דף באינטרנט, זה מעין תחביב, בו אתה נוהג להביא את הדעה שלך בפומבי ואתה מקבל ים של הנאה מזה, עדיף שתישאר להשתמש בהוסטינג בחינם.

 

צרו קשר אם צצו לכם שאלות:

 

loftrating@gmail.com

0544696973

הסכם שימוש באתר
תקנוןאני מצהיר כי הנני מסכים לכל התנאים המפורטים בתקנון זה והשימוש באתר זה מהווה הסכמה שלי בפועל כי מרגע כניסתי למערכת הניהול של אתר זה ע"י הזנת שם מש...
  
צור קשר
אנא, פנה עם בקשתך בכתובת זו:loftrating@gmail.com להשכרת לופט למסיבה או מקום לאירוע פרטי נא לצלצל או לכתוב וואטסאפ 0544696973
  

לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973