מקום להשכרה לאירוע קטן

 כיום מאוד מקובל להשכיר מקומות פרטיים לאירועים קטנים היות וזו בחירה הכי טובה לעריכת יובלים וימי הולדת. חשוב לזכור שיש כמה קריטריונים חשובים תוך כדי החיפוש בשוק הבילוי. כאן מציעים את מגוון שירותיה לאנשים שאין להם זמן להתעסק עם אירגון מסיבות. הרי זמן פנוי הכי שווה היום ולא רק לאנשי עסקים. אנו חיפשנו אולם שיהי מגוון, לא משעמם, מרווח ומקורי וכמובן העונה לדרישתינו, אבל במרכז היה הכל אותו דבר ומסורתי. בסוף מצאנו משהו חדשני אשר הפתיע די הרבה. שכחנו מהכל באותו רגע. איך זה היה? הציעו לנו מס' אפשרויותיות של לופטים ווילות אשר ממוקמות בחלקה המרכזי של העיר, ליד תחנת רכבת מרכזית,  מלא חנייה, בניין עם חלונות פנורמה היוצאים לנוף נהדר. בחרנו, שריינו, סיכמנו מראש על מתן שירותים ותפריט והנני יכול להגיד שהכל היה ברמה הכי גבוהה שיש.

השכרת מקום לאירוע קטן פרטי בתל אביב

מנות באמת היו בדיוק כאלה כפי שנראות בתפריט, טעמם פשוט הדהים, דבר הכי חשוב  הוא – שהקצו במיוחד עבורינו אולם אשר היה אטום לפלישת אנשים זרים, דבר שאיפשר לנו להשתחרר, לנהל שיחה מעמיקה ולהתנתק מבעיות הסובבות. המלצרים במסעדה שנבחרה היו מאוד אדיבים, מקצועיים, אחראיים. המלצרים העניקו לנו שירותים מבלי שבכלל נרגיש בהם, נוצרה כזו הרגשה משונה שכאילו המנות והשתייה הופיעו על שולחנינו כך מעצמם לפתע פתאום.   

 

מאוד חשוב לוודא שהמחיר של השכרת המקום לא יהיו יקר מ-1000 מקסימום 2500 שח לערב. בחרנו את האפשרות הכי טובה שתקציבינו הרשה לנו, הבחירה מאוד מצאה חן בעיני חברינו. המשך המסיבות יעברו גם בתוך המקום, זה לפי דעתי. ביום אחרון של הלימודים מתוכנן לעשות שם מסיבת סיום כדי לחזק את רמת הגיבוש של המשתתפים בקורס שלנו. תוזמן כמות גדולה של אנשים, צריך יהיה לארגן אווירה של דיסקוטק, להזמין דיג'יים, להציב עמדת בר, מטבח נייד וכמובן שתהיה תוכנית בידור. אנו מתכננים בהמשך שיתוף פעולה עתידי עם חברה זו אשר הבטיחו לנו שהכל יעבור על 100% שכל שהמארגנים ימלאו את כל דרישותינו והתוצאה פשוט תעלה על כל צפיותינו. המשתתפים שלנו בקורס הודות לגישה אישית ומקצועיות יישארו מאוד מרוצים, וכמו-כן גם ירכשו ניסיון רב שיעזור להם להשתלב בחברה בהמשך החיים.

 

מקום מיוחד עם חצר להשכרה לאירוע קטן של יום הולדת 30. יצירת קשר : 0544696973, 0544696901


לקבלת מידע צרו קשר או צלצלו 0544696973

דניס
סנדלר
לופט-דירוג
לופטים למסיבות
תל אביב
, גוש דן
ישראל
+972 54 4696973